Možnosti platby

Platba prevodom na účet

Fakturovanú sumu jednoducho prevediete na náš účet po zadaní objednávky. Po prijatí platby Vám bude objednávka doručená.

Ihneď po prijatí objednávky obdržíte potvrdenie e-mailom. V tomto potvrdení nájdete požadované bankové údaje. Uistite sa, že ste ako referenčné číslo uviedli číslo Vašej objednávky, inak nebude mocť byť platba pridelená. Hneď ako obdržíme platbu, bude Vaša objednávka spracovaná. Prevod trvá spravidla 2 až maximálne 5 pracovných dní.

O termíne dodania Vás budeme informovať hneď po prijatí platby. Neposielajte prosím potvrdenie o platbe, pretože to neurýchli dodanie.

Na prevod použite nasledujúce bankové údaje:

Bankové údaje pre Slovensko:
Majiteľ účtu:niceshops GmbH
IBAN:DE87 1004 0000 0270 7107 00
BIC:COBADEFFXXX
Názov banky:Commerzbank
Adresa banky:Kottbusser Damm 83-85, 10967 Berlin

Ako referenčné číslo zadajte číslo objednávky.

Informácie o prevode
Ak objednávate z krajiny, ktorá nie je súčasťou Európskej únie, budete musieť zaplatiť všetky dodatočné náklady za bankový prevod sami.

Kreditnou kartou

Váš tovar môžete na našich stánkach pohodlne zaplatiť kreditnou kartou. Naša spoločnosť akceptuje následovné karty: VISA, Mastercard. Pri platbe kreditnou kartou bude dlžná suma okamžite zaučtovaná v našom systéme. Platí to aj pre položky, ktroré sú dočasne nedostupné.

Informácie o Vašej kreditnej karte sú šifrované pomocou SSL šifrovania a nebudú uložené v našom systéme. Viac informácií o tejto téme nájdete tu.

Čo je to 3D-Security-Code?

3D Secure je metóda, ktorá zaručuje dodatočnú bezpečnosť pri nákupoch na internetových stránkach a zabraňuje neoprávnenému použitiu Vašej kreditnej karty.

Náš systém pracuje s funkciou Verified by Visa a MasterCard SecureCode.

Po zadaní podrobností o kreditnej karte sa otvorí okno, kde budete vyzvaní na zadanie bezpečnostného kódu. Po zadaní bude autorizovaná bankou, v ktorej je Vaša karta zaregistrovaná. Prvý kód 3DS bol v liste, s ktorým ste dostali svoju kartu od banky. Ak ste kód stratili, kontaktujte svoju banku. Tento prvý kód potom môžete kedykoľvek zmeniť.

Ak ste sa ešte nezaregistrovali, musíte najprv tento postup aktivovať. Môžete tak urobiť počas procesu platby alebo na webových stránkach Visa a MasterCard.

Po zaregistrovaní sa bezpečnostný kód bude používať pre všetky transakcie online. Stále viac online obchodov sa spolieha na tento postup v záujme bezpečnosti svojich zákazníkov.

Sú ukladané údaje o kreditnej karte?

Kreditnú kartu si môžete uložiť vo svojom zákazníckom účte.

POZOR: to neznamená, že údaje o Vašej kreditnej karte sú uložené u nás. Tie sa odosielajú v zašifrovanej forme poskytovateľovi alebo Vašej banke. Získavame tak len overovacie číslo, ktoré je priradené k Vášmu účtu. Údaje Vašej kreditnej karty nebudu ukladané v našom systéme!

Okrem toho bude Vaša kreditná karta prepojená so zadanou adresou. To znamená, že pri objednávke na rovnakú adresu sa kreditná karta nemusí znova overovať.

Ak si budete chcieť nechať poslať balík na inú adresu, musíte znova overiť svoju kreditnú kartu.

Amazon Pay

Amazon Pay umožňuje jednoduché a bezpečné nakupovanie na internete. Po zadaní údajov je zaručené rýchle nakupovanie. Pri každom nákupe nemusíte svoje údaje (platobné informácie a dodacia adresa) zadávať znova.

Po dokončení objednávky dostanete potvrdzujúci e-mail od Amazon Pay. Potvrdenie objednávky a faktúru za objednávku obdržíte priamo od nás e-mailom.

UPOZORNENIE: napriek platbe prostredníctvom služby Amazon Pay sa na každú objednávku vzťahujú platné obchodné podmienky nášho obchodu.

Bancontact

S Bancontact môžete za svoju online objednávku zaplatiť bezpečne a pohodlne. Bancontact ponúka platobný proces s vysokými bezpečnostnými štandardmi a počas platobného procesu pomáha predchádzať podvodom. Prostredníctvom Bancontact preto môžete nakupovať bez obáv.

Platba na náš bankový účet sa uskutočňuje priamo po prijatí objednávky.

Vaše výhody s Bancontact

S Bancontact môžete využívať celý rad výhod:

  • Vďaka širokému používaniu Bancontact túto formu platby podporuje prakticky každá banka.
  • Prevod sa uskutočňuje v reálnom čase. To znamená, že je možné zaručiť rýchle nakupovanie.
  • Bancontact odpíše sumu priamo po prijatí objednávky. Takto máte prehľad o svojich výdavkoch a vyhnete sa dlžobám.
  • Vysoké bezpečnostné opatrenia spoločnosti Bancontact nedávajú podvodníkom žiadnu šancu.

Viac informácií nájdete na domovskej stránke Bancontact.